Svadba v každom ročnom období má svoj neodmysliteľný pôvab. Jarná, letná, jesenná, ale aj zimná svadba ponúkajú pre nevesty plnosť detailov, ktoré vedia byť výnimočné a čarovné zároveň. Práve advent patrí k tej najmalebnejšej časti roka, kedy zasnežená krajina spiaca pod perinou, jemné cinkanie vločiek padajúcich na zem a sviatočné teplo svetiel počas dlhých večerov, núka portfólio nekonečných romantických možností.

Svadba v zimnom období

Zima predostiera ideálnu atmosféru pre vyslovenie mladomanželského sľubu pre páry,ktoré ocenia zvuk praskajúceho ohňa , ticho spiacej krajiny a intímne slávnostné prostredie. Svadba v zimnom období v sebe prebúdza totiž podmanivé kúzlo snehovej vločky, najmä pri
precíznom a citom vyváženom prevedení. Slávnostne prestretá tabuľa stola so snehobielymi
obrusmi, čistý lesk krištáľových  pohárov, v ktorých sa zrkadlí svetlo sviečky a kúzelná prírodná čečina, ktorá svojou vôňou podtrhne čaro okamihu.

Zelené vetvičky a ich mnohotvárnosť zdobenia zaplnia a oživia priestor, pričom s akoukoľvek kombináciou vytvoria nevtieravý podtón aranžmánu. Srdce výzdoby, ktoré dokonale zapadne do každej sály, hotela, reštaurácie alebo kaštieľa.

Dôležitú úlohu zohráva samozrejme aj  svadobná kytica, ktorá dopĺňa nevestu v šatách so zimným kožúškom, v bielych rukavičkách. Tá svojou atmosférou zimnej prírody a mrazu, dozdobí a nevtieravým spôsobom znásobí krásu slávnostnej udalosti. V ponuke sú mnohé prírodné variácie zdobené ľadovou námrazou, vianočnými podtónmi, alebo rastlinou známou ako ilex, ktorej čaro nespočíva v kvete, ale plode.

svadba v zimnom období
dekorácia zo živej čečiny v zimnom štýle doplnená šiškou a červenými plodmi na zrkadlovom podmose a sviečkami

Práve drobné červené perly ilexu sú vkusné aj do jemnej čečinovej dekorácie, kde môžu byť umiestnené na konáriku hravým spôsobom, čím oživia celé svadobné aranžmán. Prírodné vetvičky rozmanitých typov sú pre zimné dekorovanie typickou voľbou v súhre so šiškami a romantickým tancom mihotavých plamienkov sviec. Tieto motívy sa nesú celou zimou, v rozmanitých prvkoch prírody (škorica, pomaranč, badián) a farebných tónoch ľadu (strieborné, biele, krištáľové), či Vianoc (červené, zelené, zlaté). Prírodná nádhera, ktorou sa môžete inšpirovať sa dá ľahko preniesť aj  na svadobné oznámenia, zasadací poriadok, menu alebo menovky. 

Prepojenie a jednota tak vytvoria harmóniu, ktorú vložíte do všetkých maličkostí, ktoré tvoria Váš svadobný deň. Dovoľte kúzlu zimnej rozprávky zhmotniť detské sny a umocniť tak výnimočnosť momentu uzavretia manželstva.

svadba v zimnom období

Vaša Nezábudka

X