Zima pomaličky prichádza a v tomto sychravom počasí je ideálne vytvoriť si príjemný domov. Dekorácie vnesú zimný nádych a vytvoria teplo, ktoré bude hriať už predo dvermi. Kvetinárstvo Nezábudka Prešov Vám preto prináša špeciálny recept na zimné zdobenie, aby ste sa v tejto sezóne cítili príjemne. Zútulnenie domova, nie je len sviatočnou úlohou. Každé ročné obdobie nám dáva príležitosť vtiahnuť do svojho interiéru bytové doplnky, aranžmány a sviečky, ktoré vystihujú nielen počasie za oknami, ale aj atmosféru prichádzajúcej fázy roka. To nám vie priniesť vždy niečo nové.

V prírodnom duchu
bytová dekorácie s krémovou sviečkou v zdobenom kvetináči, umelymi trnkami, Zimné dekorácie

Zimné dekorácie, sú predzvesťou vianočných sviatkov. Ich krásne prepojenie s prírodou poukazuje na zmenu obdobia, ktorá pre nás otvára svoju náruč. Preto sme v tejto sezóne stavili na prírodné farby, ktoré doladia aj vianočné aranžmány a nevtieravo sa môžu prehupnúť svojou elegantnosťou aj do Nového Roka. Škorica, šišky, zeleň, tieto vystupujúce elementy z každého bytového doplnku vytvoria kúsok, ktorý zapasuje svojou jednoduchosťou skoro do každej domácnosti.

Zimné dekorácie na zavesenie
Zimné dekorácie , veniec na dvere

Ozdobné čečinové venčeky v prírodných tónoch sú skvelým vyzdobením vchodu, ale aj obývacej izby. Malý kúsok lesa, kde sa dá doplniť aj vianočná ozdoba môže byť stabilný dekoračný doplnok, ktorý je možné obmeniť. Jemná srieň, ktorú vytvára zima za dverami, tak príde v podobe vetvičiek aj k Vám.

Teplo horiacej sviečky

Príjemné sálajúce teplo nemusí nevyhnutne vytvárať len krb. Nie každý totiž máme tú možnosť. Preto sú výbornou alternatívou sviečky WoodWick. Praskajúce drevo v podobe ich knôtov vyvodí útulnú atmosféru, kde už len šálka čaju a teplá deka doplní pohodu chladných dní. Navyše ich pôsobivý dizajn, kde je drevo hlavnou súčasťou vhodne doplní interiér eleganciou a samozrejme aj farebnosťou, ktorá okrem zelenej má mnohé alternatívy.

Okrem teplej deky, praskajúceho dreva je výnimočným doplnkom aj dekoračný vankúš, ktorý nielen atmosféru navodí, ale svojím pohodlím ju aj doladí. Úchvatný dizajn s luxusným materiálom sa snúbi do krásneho komplexu, ktorý má slovenského výrobcu a ponúka mnohé zimné a vianočné variácie.

Aj zimná príroda má svoje čaro, preto ju neváhajte priniesť do svojho domova a pripravte si tak príjemné zveľadenie Vašich domácich okamihov v podobe aranžmán a dekorácií, ktoré budú predzvesťou najkrajších sviatkov roku, Vianoc.

X