ZASLúžIš si VIAC

Malé, overené firmy sa spájamú, aby priniesli to najlepšie do výnimočných momentov akým je aj svadba. Cez nazbieranú prax a skúsenosti vieme s ľahkosťou zrealizovať Vaše sny. Nezabudnuteľný prvý dojem a pocit pohody u hostí je naším cieľom, veď priateľská atmosféra tvorí základ úspechu každej spoločenskej udalosti. Zvoliť preto vhodný šťýl, dizajn a ponúknuť Vám zakaždým niečo iné, je pre nás vítaná výzva a novým projektom, ktorému venujeme maximálnu pozornosť.

PÁRTY EXPERT-SVADOBNÉ SCÉNY

originálnosť, kvalita a servis 

 

Party Expert je mladá rozvíjajúca sa eventová agentúra. Bola založená na základe dlhoročných skúseností v oblasti spoločenských udalostí začiatkom roku 2011.
Naše portfólio služieb delíme do dvoch základných divízií. Event design & Management pričom ich spoločným cieľom je vždy perfektná spoločenská udalosť.
svadobné scény

NA VAŠU SVADBU

TLAČI SA VENUJEME, TLAČI AJ ROZUMIEME 

Sme štúdio kreatívnej tlače – HM PRINT CREATIVE. Svadobné oznámenia sme začali robiť len ako obohatenie portfólia. Neskôr nám však prirástli k srdcu a preto sme sa im začali venovať naplno. Svadobné oznámenia sú témou samou o sebe a chceli sme im venovať adekvátnu pozornosť. Takú, akú si zaslúžia. Naše oznámenia sú svieže, jednoduché, elegantné a aktuálne. Najnovšiu kolekciu sme vytvorili tento rok a sledujeme v nej súčasné trendy. Inšpiráciu pritom čerpáme z reálnych párov – našich zákazníkov a ich požiadaviek. Stále sa učíme a stále zdokonaľujeme svoje schopnosti aj našu prácu.

svadobné oznámenia

mR. SWEET

Venované sladkému pečeniu a príprave dezertov 

Svadobné sladké cake bary sú dnes stále obľúbenejšou formou pohostenia svadobných hostí ako alternatíva k tradičným zákuskom a my chápeme prečo. Dezertný stôl zvyčajne končí ako najfrekventovanejšie miesto počas oslavy. Stôl plný štýlových dobrôt po večeri je tiež skvelým spôsobom ako vyjadriť v svadobnom pohostení svoju osobnosť.

CAKE BAR

party expert- svadoné scény

Telefón: 0902 337 320

E-mail: susterslavomir@gmail.com

 

NA VAŠU SVADBU

Telefón: 0902 304 518

E-mail: info@navasusvadbu.sk

 

MR.SWEET

Telefón: 0904 845 472

E-mail: cakes.mr.sweet@gmail.com