Nadýchané biele bodky Gypsophily vyzerajú samy o sebe nádherne. Ich ľahkosť a objem pozdvihnú všetky kvetinové aranžmány na vyššiu úroveň. Tieto vzdušné oblaky drobných kvietkov dodávajú ďalší rozmer v priestore, poskytnú  textúru, zjemnia ich a decentne vyplnia. Jej elegantný vzhľad pôsobí charizmaticky a s veľkou obľubou sa používa práve pri svadobných kyticiach a výzdobách.

Výhody, prečo je táto drobnokvetá biela dáma, tak vyhľadávaná práve v svadobnej téme.

 Trvanlivosť

Aj keď je v lete horúco, gypsomilka Vám nezvädne a bude pôsobiť sviežo celý deň. Smelo ju môžete použiť a umiestniť kam chcete bez toho, aby musela byť vo vode.

Krehkosť v dizajne

Pôvab, ktorým oplýva prenesie do všetkých častí, kde sa použije. Ľahká ako vzdušný zámok, čo túži byť postavený v pevnom a láskavom vzťahu. Ideálna na zvýraznenie oslavy, ktorá je začiatkom spoločnej cesty, kde zamilovanosť a spoločná práca v porozumení, budú kráčať vedľa seba.

Všestrannosť použitia

Svadobná kytica, výzdoba auta, drobné kúsky vpletené do prameňov vlasov, svadobná torta, pierka pre svadobných hostí, výzdoba slávobrány, na lavice v kostole – sobášnej sieni, venčeky do vlasov,  na stoličky, srdcia z gypsomilka….. fantázii sa medze nekladú. Jej využite je skrátka univerzálne.

Priaznivá cena

Tá je skutočne priaznivá v porovnaní s inými kvetmi, ktoré sú často prezentované vo svadobných výzdobách. Pri gypsomilkovej voľbe dokážeme za rozumnú cenu vytvoriť už na prvý pohľad bohatú a slávnostnú svadobnú kulisu.

Vhodná do každej sály

Nádherne sa hodia oblaky nahusto naskladaných bielych perál do historických interiérov. Príjemne sa tak vynímajú na bohato zdobenom pozadí a v honosných nádobách.

Moderný hotel v čistých tvaroch a líniách? Ani tam sa gypsomilka nenechá zahanbiť. V elegantnej jednoduchosti sa rozvinie naplno jej biela atraktivita.

Ľahkosť a pružnosť

Kvety a kvetinové dekorácie majú svoju váhu a manipulácia s nimi by mala byť ohľaduplná, aby sa nepoškodili. Svadobnú kyticu z gypsomilky hravo udrží nevesta v rukách a manipulácia s ňou je až úsmevne jednoduchá. Položte ju, alebo pohoďte kdekoľvek. Udrží si tvar a jej kvietky sa nepoškodia.

Svadobná kytica z gypsomilky, ktorá vytvára púpavovú hlávku, previazaná ľanovou šnúrkou

Gypsomilka, alebo ľudovo povedané – nevestin závoj, síce pôsobí  krehko, ale je to silná a odolná rastlina. Jej fascinujúci vzhľad a vlastnosti ju predurčujú aby bola hviezdou, ktorá je používaná na svadbách. Samostatne alebo v sprievode iných kvetín a zelene, nikdy sa neomrzí a bude vždy v móde.

Vaša Nezábudka

X